Dach do remontu


Dach do remontu – koszmar dla właściciela domu. Wielkie uszkodzenia, to wielkie pieniądze na wymianę starego dachu na nowy.
Przeciekający dach lub wilgoć i grzyb w domu, horrendalne rachunki za ogrzewanie mogą zniknąć, jeśli zdecydujemy się na renowację dachu.
Renowacja dachu przeprowadzona przez dobrą firmę znakomicie zastąpi wymianę dachu na nowy, a jest przy tym znacznie tańsza i trwa o wiele krócej.
Podczas renowacji zostanie sprawdzony i naprawiony lub wymieniony na nowy każdy element dachu. Naprawa pokrycia dachowego to usunięcie wszystkich usterek i wad na powierzchni dachu. Do tego można pokrycie gruntownie oczyścić, a nawet zmienić jego kolor. Ekipa remontowa naprawi kominy i otwory wentylacyjne, sprawdzi szczelność okien dachowych (a w razie potrzeby wymieni je na nowe), zajmie się hydroizolacją. Skuteczna hydroizolacja wykorzystująca najlepsze materiały i metody, to świetna ochrona przed skutkami wilgoci.
Podczas remontu możemy zlecić zamontowanie uchwytów stanowiących ochronę przechodniów przed zsuwającym się śniegiem. Można odświeżyć i zakonserwować wszystkie elementy drewniane i metalowe: podbitkę, rynny, obróbki blacharskie.
Renowacja dachu to początek nowego życia naszego domu i naszej rodziny.
Zobacz jaka membrana dachowa sprawdzi się najlepiej.